O nas

Lares Zarządzanie Nieruchomościami jest rodzinną firmą zajmująca się zarządzaniem oraz administrowaniem nieruchomości. Jej założycielem by³łKrzysztof Gertig. Obecna działalność firmy jest kontynuacją kilkunastoletniej tradycji.

Jesteśmy młodą jednostką z dużym doświadczeniem. Profesjonalizm, fachowość i rzetelność a także wyposażenie biura w nowoczesny sprzęt, wysokiej jakości system przetwarzania danych, bardzo dobra znajomość przepisów finansowych, prawnych oraz zagadnień technicznych sprawiają, że zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

W pracy kierujemy się etyką zawodową, zachowując wszelkie standardy należyte zarządcy nieruchomości. Elastyczność, kreatywność i komunikatywność pozwalają na dostosowanie się do potrzeb rynku i wymagań klientów.

Zajmujemy się:
- zarządzaniem i administrowaniem nieruchomością wspólnoty mieszkaniowej
- zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi współwłasność w rozumieniu i w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego
- zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami komercyjnymi

Dlaczego my?
Najważniejszym elementem naszej działalności jest dbałość o wysoką jakość usług przy równoczesnym minimalizowaniu kosztów eksploatacyjnych.

Wiedza Podstawą naszej filozofii pracy jest wysoka jakość oferowanych usług, dlatego bardzo mocno stawiamy na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Stale uczestniczymy w szkoleniach, kursach i warsztatach branżowych, a dodatkowo otaczamy się wykwalifikowanymi specjalistami z takich dziedzin jak: prawo, finanse, budownictwo, inwestycje, rzeczoznawstwo, pośrednictwo. Od samego początku funkcjonowania firmy stawiamy na zaufanie, dlatego nasz zespół to licencjonowani zarządcy z wykształceniem kierunkowym. Stale pracujemy nad rozwojem naszej firmy i dzięki temu klienci są z nami nieprzerwanie od lat.

Doświadczenie Rynek nieruchomości w naszym kraju jest bardzo dynamiczny i stale się zmienia. Dzięki obecności naszej firmy na rynku od kilkunastu lat jesteśmy w stanie zaobserwować te zmiany i dostosować się do obecnie panujących trendów. Nasz działania to nie tylko zarządzanie i administrowanie, ale także doradztwo tak, aby móc w praktyczny sposób rozwiązać każdy nurtujący problem.

Profesjonalizm Naszą wizytówka są opinie naszych zadowolonych klientów i jest to dla nas najlepsza reklama jaką mogliśmy sobie wypracować. Wszelkie czynności zarządzania i administrowania wykonujemy zgodnie z prawem i ogólnie przyjętymi standardami zawodowymi oraz etyką. Istotnym elementem jest dla nas ochrona interesów osób, na których rzecz wykonujemy czynności zarządzania i administrowania, przy zachowaniu w tajemnicy wszelkich informacji związanych z danym obiektem. Kierujemy się również dbałością o bezpieczeństwo właścicieli nieruchomości i ich rodzin, tak aby stworzyć najbardziej komfortowe warunki bytowe i użytkowe.

lares12O nas